گروه حقوقی هیواد

وکیل حرفه‌ای تنظیم قراردادها

گروه حقوقی هیواد با داشتن وکلای حرفه‌ای پاسخگوی شما برای وکیل حرفه‌ای تنظیم قراردادها در تهران و وکیل حرفه‌ای تنظیم قراردادها در کرج می‌باشد. شما می‌توانید برای مشاوره و تعیین وقت با ما در تماس باشید. در خدمت شما هستیم. 

۰۹۱۲۱۳۲۱۰۲۳ || ۰۹۱۲۲۴۴۲۴۸۸ || ۰۹۱۲۵۶۷۱۶۸۳

وکیل حرفه‌ای تنظیم قراردادها در تهران

در هر جامعه‌ای، عقود و قراردادها تنظیم کننده بخش عمده روابط انسان‌ها با یکدیگر است. این قراردادها زمانی می‌تواند مفید فایده باشد که شرایط و اصول اساسی صحت، در آن‌ها رعایت شده باشد. با مشاوره دقیق با وکیل پایه یک دادگستری و تنظیم قراردادها تحت نظر وی، از ابتلاء و ایجاد دعاوی حقوقی مانند دعوی مشارکت در ساخت و دعوی الزام به تحویل مبیع و نیز شکایات کیفری مانند کلاهبرداری، جعل، رباء و پیشگیری می‌شود. وکلای پایه یک هیواد بهترین مشاور و همراه شما در تنظیم قراردادها اعم از قرارداد خرید و فروش ملک، قرارداد پیش فروش آپارتمان، قرارداد مشارکت در ساخت، قرارداد اجاره مسکونی و یا تجاری و…. می‌باشند.

وکیل حرفه‌ای تنظیم قراردادها در کرج

تنظیم قراردادها

درباره ما

  • تهیه پیش‌نویس، مذاکره و تنظیم قراردادها اعم از خرید و فروش کالا و خدمات، مشارکت در ساخت، انواع قول‌نامه و مبایعه نامه، صلح نامه، قراردادهای پیمان، جعاله، وقف نامه، تجمیع اراضی، اجاره
  • مشاوره به سرمایه‌گذاران خارجی و سایر اقدامات حقوقی لازم، قراردادهای کار

فسخ سند صلح عمری – وکیل حضانت کودک -وکیل کلاهبرداری باتجربه

 

وکلای پایه یک دادگستری و متخصص هیواد به دنبال گسترش فرهنگ مشاوره قبل از انجام هر اقدامی که جنبه­ای حقوقی دارد، هستند تا با ارائه راه­کارهای صحیح حقوقی تبعات اقدامات نادرست را مرتفع نموده یا کاهش دهند.

نظر دهید

پاسخ دهید

گروه حقوقی هیواد
Logo