گروه حقوقی هیواد

حقوق خانواده

حقوق خانواده از آن دسته مواردی است که نیاز به یک وکیل خانواده حرفه ای دارد.گروه حقوقی هیواد در خدمت شماست . تا شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمایی کند.

گروه حقوقی هیواد webp

 

۰۹۱۲۱۳۲۱۰۲۳ || ۰۹۱۲۲۴۴۲۴۸۸ || ۰۹۱۲۵۶۷۱۶۸۳

 مطالب بیشتر: وکیل ملکی

وکیل خانواده

هر چند عقد نکاح آنگونه که از اسم آن برمی‌آید در زمره مبحث عقود است، اما برخلاف سایر عقود به دلیل ماهیت خاص آن و ورود جنبه های عاطفی و غیرمادی در عقد نکاح، بسیاری از افراد در هنگام ازدواج به دلیل عدم اطلاع از ظرایف و تعهدات و مسئولیت‌های طرفین و حتی بدون مطالعه سند ازدواجی که به امضای هر دو طرف می‌رسد.

پس از گذشت مدتی از وقوع عقد نکاح و تشکیل خانواده با مشکلات متعددی روبرو می‌شوند. از این رو درصدد اقامه دعاوی همچون مطالبه نفقه، تمکین، مطالبه مهریه، فسخ نکاح  برآمده و به دنبال یافتن شخصی مطمئن و معتمد به عنوان وکیل طلاق یا وکیل مهریه، وکیل اثبات رجوع … هستند.
بی‌شک مشاوره با وکلای پایه یک دادگستری هیواد پیش از ازدواج، و دریافت اطلاعات مربوط به حقوق و تکالیف زوجین احتمال وقوع اختلافات شدید خانوادگی و طرح دعاوی متعدد در دادگاه خانواده را بسیار کاهش می‌دهد.

وکیل خانواده خوب

لجبازی‌ها و اختلافات مالی باعث می‌شوند شخص کاملا انعطاف ناپذیر شود و تلاش کند حقوق مالی را به نفع خود کند. و اینگونه می‌شود اختلاف و دعاوی سرعت می‌گیرد .اما باید بداید که این فکر کاملا اشتباه است و شخصی پیروز است که سلامت جسم و روح خود را حفظ نماید. 

با پشت سر گذاشتن تمام تلخی‌ها با نگرشی جدید به زندگی خود ادامه دهد.

 متاسفانه خیلی اوقات اختلافات خانوادگی با درگیری‌های شدید همراه می‌شود. و بعد از طلاق نیز زوجین در راستای انتقام گیری از یکدیگر سالهای سال با هم در گیر هستند، این مورد نه تنها سلامت روحی زوجین را از بین می‌برد. بلکه عمر ارزشمند خود را نیز به تباهی می‌کشانند.

وکیل خانواده در کرج

مزایای استفاده از وکیل خانواده در کرج :      در صورت نیاز به وکیل خانواده در موضوع خانوادگی از بین وکلا متخصص در موضوعات حقوقیف گروه حقوقی هیواد وکیل خانواده در کرج را به شما معرفی می‌نمایدتا با انتخاب در ست به هدفی که دوست دارید برسید. یعنی زمانی که شما نیاز به وکیل در  دو امر خانواده و طلاق دارید نیاز نیست پرس و جو کنیم که چه وکیلی در شهر کرج تجربه و تبحر کاملی دارد؟ در کنار گروه حقوقی هیواد شما مستقیما میروید پیش وکیل متخصص خانواده .

 • ما وکلای هیواد بر این باوریم که با گسترش فرهنگ مشاوره قبل از انجام هرکاری به ویژه در زمینه اقدامات حقوقی حداقل پنجاه درصد مسیر پیشرفت و حصول نتیجه را پیموده ایم. وکلای هیواد با بیش از 15 سال سابقه وکالت حرفه ای و تیم حقوقی متخصص و مجرب متشکل از وکلای پایه یک دادگستری و کارشناسان مبرز و بررسی کلیه موضوعات به صورت گروهی تا حصول بهترین نتیجه ممکن با صداقت در گفتار و کردار همراه شما هستند. 

وکیل حقوق خانواده در تهران

 • مشاوره و قبول وکالت در دعوی طلاق، مهریه، اثبات رجوع، اثبات زوجیت، اجرت المثل، نفقه، فسخ نکاح، تمکین، تدلیس در نکاح
 • مشاوره حقوقی پیش از ازدواج

شماره تماس با گروه حقوقی هیواد:

۰۹۱۲۵۶۷۱۶۸۳
۰۹۱۲۱۳۲۱۰۲۳
۰۹۱۲۲۴۴۲۴۸۸

وکلای پایه یک دادگستری و متخصص هیواد به دنبال گسترش فرهنگ مشاوره قبل از انجام هر اقدامی که جنبه­ای حقوقی دارد، هستند تا با ارائه راه­کارهای صحیح حقوقی تبعات اقدامات نادرست را مرتفع نموده یا کاهش دهند.

وکیل خانواده متخصص

وکلای پایه یک دادگستری و متخصص هیواد به دنبال گسترش فرهنگ مشاوره قبل از انجام هر اقدامی که جنبه­ای حقوقی دارد، هستند تا با ارائه راه­کارهای صحیح حقوقی تبعات اقدامات نادرست را مرتفع نموده یا کاهش دهند.

نظر دهید

   پاسخ دهید

   گروه حقوقی هیواد
   Logo