گروه حقوقی هیواد

شاغلین بسیاری از مشاغل از جمله تجار، پیمانکاران به دلیل کثرت قراردادهای منعقده، همواره در معرض درگیری‌های ناشی از اختلافات قراردادی هستند.اینجاست که وکیل داوری احتیاج دارید.

 

گروه حقوقی هیواد webp

۰۹۱۲۱۳۲۱۰۲۳ || ۰۹۱۲۲۴۴۲۴۸۸ || ۰۹۱۲۵۶۷۱۶۸۳

 مطالب بیشتر: وکیل ملکی


ورود به مراحل پر پیچ و خم رسیدگی در دادگاه‌ها، مستلزم صرف هزینه، زمان و انرژی بسیاری برای هر دو طرف قرارداد است. انعقاد قرارداد داوری یا لحاظ نمودن این شرط در قراردادها، علاوه بر سرعت بخشیدن به روند رسیدگی، طرفین را از صرف انرژی و پرداخت هزینه‌های گزاف معاف می‌نماید.
وکلای پایه یک هیواد با برخورداری از سوابق متعدد در پرونده‌های داوری، علاوه بر مشاوره و قبول وکالت در خصوص دعاوی ارجاع شده به داور، آماده قبول داوری در دعاوی و اختلافات فی‌مابین هستند.

وکیل داوری در کرج

داوری از موارد نهاد‌های حل اختلاف است که دو طرف انجام یه معامله پیش از اتفاق افتادن هرگونه اختلاف و یا پس از بروز اختلاف تصمیم می‌گیرند که موضوع اختلافات خود را به دادگستری وصل نکنند بلکه از طریق شخصی که امین و مورد اعتماد است. داوری صورت گیرد و رای این حکیم  برای دو طرف قابل احترام و اجرایی باشد .
تعریفی که گفته شد بسیار ساده بود اما در حال حاضر افراد برای جستجوی داوری مناسب ه دنبال فردی می‌گردند که در کار خود دارای تحصیلات و تجربه ارزنده باشد.

گروه حقوقی هیواد در انتخاب  وکیل داوری با تجربه در خدمت شماست.

در کشور ما وکیل داوری به دو قسمت تقسیم می‌شود:

  1. داوری داخلی
    برای وکیل داوری در بخش انتهایی قانون آیین دادرسی مدنی به آن پرداخته شده است ، اما در قوانین به داوری داخلی بصورت جامعی پرداخته نگردیده است .
  2. داوری تجارب بین المللی
    داوری در سطح بین المللی قاعده‌های خاص خود را دارد و دارای شرایط خاصی است.

مؤسسه حقوقی  هیواد، با اخلاق حرفه ای و احترام کاملا متقابل، با التزام به اصل صداقت و رعایت اصول محرمانگی، با بهره جویی از تخصص و دانش و تجربه‌هایی ارزنده  و کاربلدترین وکلای پایه یک دادگستری، کارشناسان ارشد و مشاورین درجه یک حقوقی ، در  انواع دعاوی حقیقی و حقوقی، با تشکیل تیم تخصصی از جمله در حوزه  «دپارتمان داوری»  و انجام وکالت حقوقی در همه زمینه‌ها از جمله کیفری، تجاری و خانواده، ثبتی، اراضی و املاک، داوری در قراردادها، حضانت و اختلافات و دعاوی داخلی و داوری تجاری بین‌المللی و… به صورت کاملاً  تخصصی می‌نماید.

وکیل داوری در کرج توسط گروه حقوقی هیواد به شما ارائه می‌شود.

وکیل داوری در تهران

داور مستحق گرفتن حق است و پرداخت این حق بر عهده ی دو طرف می‌باشد، مگر این که دو طرف با هم توافق کنند یکی از آنها حق را بپردازند.

داور در آغاز با توجه به محدوده‌ی ماموریت خودشان ، صلاحیت داوریت خود را در امری که به او داده شده احراز نماید.
رسیدگی به اختلاف در مورد اصل معامله یا قرارداد مربوط به داوری در صلاحیت دادگاه است.

و اما پایان داوری  بر القاعده داوری با صدور رأی داور پایان می‌گیرد.

اما چه موقع داوری از بین می‌رود؟؟؟

1.طرفین توافق نمایند.

2.اگر یکی از طرفیناز دنیا برود.

3.تمایل نداشتن یکی از اشخاص به داوری یا غیر ممکن بودن این عمل

4. اتمام انقضای مدت داوری 

5.صدور حکم به باطل بودن رای داوری

6.پایان یافتن دعوای اصلی

7.قدرت اجرایی رای داور

رأی داور به خودی خود قدرت اجرایی ندارد، در صورت منع بودن محکوم علیه از اجرای رای داور، محکوم له می‌تواند از دادگاه درخواست اجرای آن را بنماید.

برای انتخاب وکیل داوری در تهران با گروه حقوقی هیواد در تماس باشید.

وکیل داوری

وکیل داوری

درباره ما

  • قبول داوری در امور داخلی و بین‌المللی
  • دعاوی مربوط به آراء داوری از قبیل درخواست اجرای رأی داور، ابطال رأی داور

شماره تماس با گروه حقوقی هیواد:

۰۹۱۲۵۶۷۱۶۸۳
۰۹۱۲۱۳۲۱۰۲۳
۰۹۱۲۲۴۴۲۴۸۸

وکلای پایه یک دادگستری و متخصص هیواد به دنبال گسترش فرهنگ مشاوره قبل از انجام هر اقدامی که جنبه­ای حقوقی دارد، هستند تا با ارائه راه­کارهای صحیح حقوقی تبعات اقدامات نادرست را مرتفع نموده یا کاهش دهند.

 

داوری

نظر دهید

پاسخ دهید

گروه حقوقی هیواد
Logo