گروه حقوقی هیواد

درباره ما

درباره ما

درباره ما بیشتر بدانید …

با وکلای هیواد آشنا شوید!

ما وکلای هیواد بر این باوریم که با گسترش فرهنگ مشاوره قبل از انجام هرکاری به ویژه در زمینه اقدامات حقوقی حداقل پنجاه درصد مسیر پیشرفت و حصول نتیجه را پیموده ایم.
وکلای هیواد با بیش از 15 سال سابقه وکالت حرفه ای و تیم حقوقی متخصص و مجرب متشکل از وکلای پایه یک دادگستری و کارشناسان مبرز و بررسی کلیه موضوعات به صورت گروهی تا حصول بهترین نتیجه ممکن با صداقت در گفتار و کردار همراه شما هستند.
وکلای هیواد با بهره‌مندی از دانش حقوقی و تجارب کاری وکلای پایه یک دادگستری و حقوقدانان، آمادگی خود را برای قبول وکالت در موضوعات مختلف و مشاوره حقوقی به صورت حضوری یا تلفنی در استان تهران و استان البرز و هموطنان خارج از کشور اعلام می‌دارد.

گروه حقوقی هیواد یک گروه حقوقی برجسته و معتبر است که در زمینه ارائه خدمات حقوقی و مشاوره حقوقی فعالیت می کند. این گروه با توجه به تجربه و تخصص خود در حقوق مدنی، تجاری، کیفری و سایر حوزه‌های حقوقی، به مراجعین خود خدماتی کیفی و قابل اعتماد ارائه می دهد.

یکی از ویژگی‌های برجسته گروه حقوقی هیواد، تشکیل شده از تیمی متخصص و مجرب است که از وکلایی با تجربه و دانش قابل توجه در حقوق استفاده می کند. اعضای تیم حقوقی هیواد با درک عمیقی از قوانین و مقررات حقوقی و با توجه به تحولات جدید در این زمینه، به مراجعین خود راهنمایی و مشاوره می دهند.

در خدمت شما هستیم در زمینه‌های مختلف حقوقی و اطلاع رسانی دقیق از مراحل قانونی.

خدمات ما به صورت دسترسی سریع در پایان متن قرار گرفته است تا شما عزیزان به بهترین شکل بتوانید پیرامون مساءل و مشکلات خود راهنمایی جامعی داشته باشید.

وکلای گروه حقوقی هیواد

وکیل پایه یک دادگستری
ندا فلاح
وکیل پایه یک دادگستری
حمید عبدالهی
وکیل پایه یک دادگستری
عطیه جبرانی

هیواد را در بیلبورد دنبال کنید

گروه حقوقی هیواد
Logo