گروه حقوقی هیواد

وکیل کلاهبرداری

گروه حقوقی هیواد با داشتن وکلای حرفه‌ای پاسخگوی شما برای وکیل کلاهبرداری در تهران و وکیل کلاهبرداری کرج می‌باشد. شما می‌توانید برای مشاوره رایگان وکیل کلاهبرداری و تعیین وقت با ما در تماس باشید. در خدمت شما هستیم. 

۰۹۱۲۱۳۲۱۰۲۳ || ۰۹۱۲۲۴۴۲۴۸۸ || ۰۹۱۲۵۶۷۱۶۸۳

 مطالب بیشتر: وکیل ملکی

اگر قربانی دادرسی‌های تقلبی شده اید، از تماس با بهترین وکیل کلاهبرداری ما دریغ نکنید.

با تخصص وکلای ما در خصوص وکیل کلاهبرداری در تهران و وکیل کلاهبرداری در کرج این شانس را خواهید داشت که خسارت خود را مطالبه کرده و جبران کنید.

وکیل کلاهبرداری در تهران

وکیل کلاهبرداری در کرج

وکیل کلاهبرداری در کرج و وکیل کلاهبرداری در تهران از جمله وکالت های کارآمد در جامعه امروزه است. چرا؟

با پیشرفت‌های سریع در فناوری‌های نوین و استفاده اقشار وسیعی از مردم از امکانات موجود، بروز پدیده کلاهبرداری با استفاده از رایانه و در فضای اینترنت بسیار شایع و متداول شده است.
علت این امر نیز اولاً ناآشنایی و ناآگاهی مردم از شیوه‌های نوین کلاهبرداران و البته پیشرو بودن مجرمین در یافتن راه‌های ارتکاب جرم کلاهبرداری است.

یکی از انواع کلاهبرداری‌هایی که اثبات شان کمی شدوار است کلاهبرداری‌های اینترنتی است. با این حال تجربه و استراتژی یک وکیل کلاهبرداری در کرج اجازه پایمال شدن حق شمارا نمی‌دهد.

فیشینگ (Phishing) یا تله‌گذاری اینترنتی، واژه‌ای است که در سال‌های اخیر مکرر با آن مواجه شده‌ایم. نوعی کلاهبرداری با استفاده از فضای اینترنت است.

مرتکبین این جرایم با بهره‌گیری از دانش و تجربه خود در حوزه‌های مرتبط با اینترنت، در کنار ناآگاهی عموم مردم نسبت به مخاطرات این فضا، به اطلاعات شخصی افراد همچون رمز کارت‌ها و حساب‌های بانکی، کلمه عبور ایمیل اشخاص و اطلاعات رایانه‌های شخصی و … دسترسی پیدا کرده و با استفاده از این اطلاعات حساب‌های اشخاص را خالی می‌کنند.
این موضوع در ماده 741 کتاب پنجم قانون مجازات اسلامی (کتاب تعزیرات) به طور صریح منعکس شده است.

این ماده بیان می‌دارد: «هرکس به طور غیرمجاز از سامانه های رایانه ای یا مخابراتی با ارتکاب اعمالی از قبیل وارد کردن. تغییر، محو، ایجاد یا متوقف کردن داده‎‌‌ ها یا مختل کردن سامانه، وجه یا مال یا منفعت یا خدمات یا امتیازات مالی برای خود یا دیگری تحصیل کند.

علاوه بر رد مال به صاحب آن به حبس از یک تا پنج سال یا جزای نقدی از بیست میلیون(۲۰.۰۰۰.۰۰۰)ریال تا یکصد میلیون (۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰)ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.»
پرونده‌های این‌چنینی تبدیل به یکی از معضلات دستگاه قضایی و پلیس کشور شده است.

فارغ از ضرورت آموزش‌های همگانی برای وکیل کلاهبرداری در تهران. جهت پیشگیری از وقوع این دست از جرایم، در صورتی که شخص به هر دلیلی قربانی چنین جرایمی شد. لازم است با بهره‌مندی از تجربیات و دانش وکلای خبره کلاهبراری در کرج به احقاق حقوق خود دست یابد.

حکم کلاهبرداری مخصوص کدام جرم است؟

 • معرفی ملک به غیر تحت عنوان جنس خویش
 • افرادی که با تبانی تحت عنوان وارد ثالث، مبادرت به طرح مشاجره
 • جابجایی کالا یک فرد در شکل استحضار
 • علم آموزی انحصار وراثت مغایر واقع
 • تقسیم منافع موهوم کمپانی
 • توطئه در ودیعت
 • جعل تیتر نمایندگی بیمه
 • فروش کالای تنظیم گردیده با ارز دولتی به بهایی گران خیس
 • روزنگار متقلبانه سهم در وکیل کلاهبرداری در تهران

وکیل کلاهبرداری در کرج وکیل کلاهبرداری در تهران

 

بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج

بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج به حقوق‌دانانی می‌گویند که به طور تخصصی حوزه کاری‌شان را به جرایم کلاهبرداری محدود نموده اند و سابقه و تجربه لازم وکالت در این پرونده‌ها را دارا هستند.

جرم کلاهبرداری انواع مختلفی دارد که تجزیه و تحلیل ارکان هر مدل کلاهبرداری و شناسایی مجرم، به مهارت و تجربه یک وکیل متخصص نیاز دارد.

مشاوره حقوقی کلاهبرداری به شاکیان کمک خواهد کرد تا از جرم اتفاق افتاده آگاه شوند و اقدامات حقوقی را آگاهانه‌تر انجام بدهد. وکیل کلاهبرداری به نمایندگی از شاکی در پرونده حضور پیدا می‌کند و تا زمان دستیابی به نتیجه و رای دادگاه از حقوق موکل خود دفاع خواهد کرد. وکیل کلاهبرداری نیاز است دارای خصوصیات برتری مانند مسلط بودن به قوانین کیفری در حیطه کلاهبرداری، قدرت تجزیه و تحلیل نمودن جوانب مختلف پرونده، مورد تطبیق قرار دادن مورد کنونی با سایر پرونده‌های مشابه، داشتن مهارت و دانش کافی برای تحلیل مسائل حقوقی و ارائه دادن بهترین دفاع در دادگاه و وقت گذاشتن کافی برای تنظیم بهترین لایحه دفاعیه. همچنین یک وکیل کلاهبرداری باید در تمام جلسات دفاعی شرکت کرده و صبر و شکیبایی داشته باشد تا موکلش را به بهترین نتایج برساند.

وکیل برای کلاهبرداری

واژه کلاهبرداری به یک عمل فریب غیرقانونی یا مجرمانه اطلاق می‌شود که به قصد تأمین منافع مالی یا شخصی مانند پول انجام می‌شود.

کلاهبرداری هم جرم مدنی و هم تخلف کیفری محسوب می شود.

این بدان معناست که فردی که مرتکب کلاهبرداری می‌شود می‌تواند در دادگاه مدنی برای جبران خسارت شکایت کند و همچنین در دادگاه کیفری محاکمه و محکوم شود.

به عنوان مثال، شاکی که دعوای کلاهبرداری مدنی را مطرح میکند، می‌خواهد با وکیل کلاهبرداری مدنی در تهران یا وکیل آسیب‌های شخصی مشورت کند.

از سوی دیگر، اگر متهمی به کلاهبرداری کیفری متهم شده است و نیاز به حضور در دادگاه کیفری دارد، باید یک وکیل کلاهبرداری کیفری در کرج یا وکیل مدافع کیفری استخدام کند.

مجازات کلاهبرداری

فارغ از آنچه به عنوان مصادیق مذکور در ماده یک قانون تشدید مجازات مرتکبین ارتشاء، اختلاس و کلاهبرداری آمده است. در قوانین متعددی که اعمال و اقداماتی را جرم‌ انگاری نموده‌اند.

به جای تعیین مجازات مشخص، قانون‌گذار به مجازات مندرج برای جرم کلاهبرداری احاله کرده یا صراحتاً آن اقدامات را از مصادیق یا در حکم کلاهبرداری برشمرده است.

نماینده قانونی وکیل کلاهبرداری در کرج اذعان می نماید: مجازات کلاهبردار براساس جرم انجام یافته است یعنی در صورتیکه جرم انجام یافته بی آلایش باشد ضابطه یک مجازات تمجید نموده است و در حالتی که جرم کلاهبرداری مشدد یا این که هنگفت باشد مجازات آن با کلاهبرداری معمولی مختلف خیس خواهد بود.

جرم کلاهبرداری ساده:
مجازات کلاهبردار در‌این نوع کلاهبرداری معمولی به حبس یک تا هفت سال و جزای نقدی مساوی جنس برده گردیده و رد اصل کالا به مالک محصول در لحاظ گرفته گردیده است.

جرم کلاهبرداری مشدد:
در‌حالتی که کلاهبرداری انجام شده از نوع مشدد باشد مجازات کلاهبردار متعدد خیس خواهد بود. به‌ این شکل که کلاهبردار به حبس دو تا دهه زندان و جزای نقدی هم اندازه جنس برده گردیده و رد اصل فرآورده به مالک محصول و انفصال از سرویس ها دولتی به نحو دایم میباشد. (اشکار می‌باشد که‌این انفصال دایم از سرویس ها برای پرسنل دولتی است.)

انواع کلاهبرداری

از قول وکیل کلاهبرداری در تهران کلاهبرداری انواعی دارد که در زیر خدمت شما دسته بندی می‌کنیم.

کلاهبرداری اعتباری ، معمولاً شامل جعل اسناد و استفاده از هویت سرقت شده برای تأیید اعتبارات بانکی است.
کلاهبرداری بیمه ، به عنوان مثال مطالبه پول بیمه برای حوادث مرحله‌ای.
کلاهبرداری رایانه ای ، به عنوان مثال فیشینگ، از بین بردن داده ها و غیره.
تقلب مالیات بر ارزش افزوده – فرار مالیاتی به دلیل، به عنوان مثال، ثبت نام نکردن برای شماره VAT.
تقلب کیلومتر شمار – کاهش مسافت پیموده شده خودرو، به عنوان مثال برای دریافت قیمت بهتر از خریدار.

وکیل کلاهبرداری در تهران

 

وکالت در امور کلاهبرداری

اگر به دنبال فردی مطمئن برای وکالت در امور کلاهبرداری هستید، شما در جای درستی قرار دارید.

وکلای هیواد به عنوان وکیل کلاهبرداری در تهران و کرج ، بهترین خدمات حقوقی اعم از مشاوره و وکالت را به بزه دیدگان جرایم کلاهبرداری ارائه می‌دهند.

دفاع از خود در برابر اتهامات کلاهبرداری دلهره آور است. چه کاری باید انجام دهید؟

چه باید گفت؟ بهترین کار در این شرایط این است که سکوت کنید و با یک وکیل کلاهبرداری خبره در تهران تماس بگیرید،

هنگامی که یک وکیل با تجربه کلاهبرداری در تهران در کنار خود دارید، می توانید بدون ترس از متهم کردن خود، به طور مناسب در تحقیقات اجرای قانون شرکت کنید. وکیل شما برای دفاع از خود در دادگاه آماده می شود.

اموری که یک وکیل حرفه ای کلاهبرداری در تهران و وکیل کلاهبرداری در کرج انجام می‌دهد:
با این حال، به طور کلی، هر دو وکیل کلاهبرداری مدنی و کیفری خدمات اولیه دعوی قضایی را ارائه می دهند.

به عنوان مثال، هر دو وکیل کلاهبرداری می توانند نحوه اعمال قانون را در مورد حقایق پرونده مشتری خاص تفسیر و توضیح دهند.

وکلا می توانند تأثیراتی را که یک قانون ممکن است بر نتیجه آن پرونده داشته باشد، مورد بحث قرار دهند.

همچنین می توانند مشتریان خود را در مورد حقوق خود تحت قانون آگاه کنند.

وکیل کلاهبرداری خبره از راه حل هایی که احتمالاً می توانند بازیابی کنند، یا در عوض، دفاعیاتی که ممکن است بتوانند در برابر اتهامات کلاهبرداری مطرح کنند، آگاه کنند.

علاوه بر این، وکلای کلاهبرداری در تهران می‌توانند اسناد قانونی را تنظیم کنند، اسناد پرونده لازم را به دادگاه (مثلاً شکایت، درخواست و غیره) تهیه و تنظیم کنند.

وکیل‌های حرفه ای کلاهبرداری به موکلان کلاهبرداری در مسیریابی مراحل مختلف دادگاه کمک کنند.

آنها همچنین می‌توانند به موکلان خود در جمع‌آوری شواهد، در مورد استراتژی‌های پرونده کمک کنند و گزینه‌های دیگری را برای توسل قانونی توصیه کنند.
 وکلای مدنی نیز این توانایی را دارند که از موکلان خود در دادگاه، در داد و ستدها یا در طول مذاکرات برای دستیابی به توافق، وکالت کنند.

مهم‌تر از همه وکلای کلاهبرداری در تهران می توانند به موکلان خود کمک کنند. تا در مورد پرونده های خود تصمیمات آگاهانه بگیرند.

همچنین می‌توانند به هر سؤالی که مشتری ممکن است در مورد یک پرونده یا قانون کلاهبرداری به طور کلی داشته باشد پاسخ دهند.

لیکن باید توجه داشت که هر اقدام مجرمانه منجر به ورود خسارات مالی، قانوناً کلاهبرداری محسوب نمی‌شود.

به عنوان مثال، یک وکیل از قبل با قانون آشنا است.  تحقیقات عمیقی در زمینه های پیچیده قانون انجام می‌دهد که درک آنها بدون آموزش مناسب دشوار است.

ماده یک قانون تشدید مجازات مرتکبین ارتشاء، اختلاس و کلاهبرداری (مصوب مجمع تشخیص مصلحت نظام 1368)، به عنوان عنصر قانونی جرم کلاهبرداری، این عمل مجرمانه را چنین تعریف می‌کند:
«هر کس از راه حیله و تقلب مردم را به وجود شرکت‌ها یا تجارت‌خانه‌ها یا کارخانه‌ها یا موسسات موهوم یا به داشتن اموال و اختیارات واهی‌ فریب دهد. یا به امور غیر واقع امیدوار نماید. یا از حوادث و پیشامدهای غیر واقع بترساند. و یا اسم و یا عنوان مجعول اختیار کند.

به یکی از وسایل‌ مذکور و یا وسایل تقلبی دیگر وجوه و یا اموال یا اسناد یا حوالجات یا قبوض یا مفاصاحساب و امثال آنها تحصیل کرده و از این راه مال دیگری را ببرد.

کلاهبردار محسوب و علاوه بر رد مال به صاحبش، به حبس از یک تا هفت سال و پرداخت جزای نقدی معادل مالی که اخذ کرده است محکوم ‌می‌شود.»

وکیل کلاهبرداری در تهران

 

رسیدگی دادگاه به پرونده‌ های کلاهبرداری

بعد از فرستادن پرونده به مراجع قضایی، پرونده به شعبه‌های کیفری فرستاده و وقت رسیدگی دادگاه تعیین می‌شود.
جلسه در زمان مشخص شده تشکیل شده. و شکات و نماینده دادستان در جلسه حاضر می‌شوند.

فرد دارای اتهام با وجود ابلاغ وقت دادرسی حضور نمی‌یابد و لایحه هم ارسال نمی‌زند. دادگاه از افراد شاکی تحقیق می‌کند که مطالب ذکر شده را شرح می‌دهد. سپس نماینده دادستان تقاضای مجازات می‌کند. 

ویژگی‌های بهترین وکیل کلاهبرداری 

از ویژگی‌های وکیل می‌توان به موارد زیر اشاره نمود که به شما کمک میکنند تا در انتخاب وکیل درست عمل نمایید. اگر وکیل کلاهبرداری در تهران با تجربه باشد، پیروزی شما در دادگاه بیشتر می‌شود. در جرائم کیفری داشتن تجربه کافی باعث تاثیر بسزایی در موفقیت پرونده کلاهبرداری شما می‌شود.

وکیل برای کلاهبرداری در کرج

ماموریت گروه تخصصی وکلای کلاهبرداری هیواد ارائه پشتیبانی حقوقی همه جانبه برای مشاغل در وکیل برای کلاهبرداری در کرج است. اجازه دهید به برخی از جرایم خاص مرتبط با تجارت که به حمایت وکیل کلاهبرداری نیاز دارد با جزئیات بیشتری نگاه کنیم.

1. ممانعت از برگزاری مناقصات عمومی

اخلال در مناقصه عمومی را می توان به عنوان مثال با تبانی برای انتخاب یک پیشنهاد خاص انجام داد. هرگونه اقدام عمدی که موجب ضرر مالک یا مؤسسه ای که مناقصه می کند، ناقض قانون است.

2. شبیه سازی ورشکستگی

ایجاد خسارت برای طلبکاران به عنوان تقلب تجاری شناخته می‌شود. هر بدهکاری که باعث ورشکستگی بقیه یا ورشکستگی خود با معاملات آشکارا زیان آور شود، می‌تواند به دلیل نقض قانون پاسخگو باشد.

3. کلاهبرداری مرتبط با بانک

در بخش بالا به کلاهبرداری اعتباری اشاره کردیم که اساساً در دسته‌بندی گسترده تر کلاهبرداری‌های بانکی قرار می گیرد. وکیل برای کلاهبرداری در کرج  در موارد چنین جرایمی ضروری است. در موراد دشوارتر  اغلب طرف متضرر را با خسارات مالی قابل توجهی مواجه می‌کند. مرتکبین برای دریافت وام، اعتبار، وقف و غیره از اسناد جعلی استفاده می‌کند.

اگر با چنین مواردی روبرو هستید فورا با تنها یک مشاوره رایگان از گروه هیواد پشتوانه حقوقی خود را تامین کنید.

4. جعل سند

هرکسی که سندی را جعل یا تغییر دهد به قصد استفاده از آن به عنوان سند معتبر، قانون را زیر پا می گذارد. ضمناً تکمیل و امضاء سند به نام شخص دیگری بدون اجازه وی و به زیان او مستوجب مجازات قانونی است.

5. نگهداری اسناد نادرست

این جرم معمولاً شامل تخریب، تغییر یا پنهان کردن اسناد مربوط به فعالیت های تجاری است. چنین اقداماتی برای وارد کردن خسارت مالی به شخص یا موسسه حقوقی یا حقیقی است. 

6. ایجاد خسارت در معاملات تجاری

این جرم مربوط به افرادی است که دارای صلاحیت مدیریت کسب و کار یا فعالیت مالی یک شخص حقوقی یا حقیقی یا موسسه هستند. اگر به زیان خود عمل کنند، توسط قوانین کیفری لهستان پاسخگو خواهند بود. چنین اقداماتی می تواند با سوء استفاده از مجوزها یا عدم انجام تعهدات انجام شود.

7. ممانعت از ارسال ادعا

قانونا هیچکس نباید از حق خود جهت ایجاد مزاحمت استفاده کند. همزمان با این موضوع هر فرد هرگونه حقی بر اموال خود را دارد. بنابراین از دعاوی مهم در دادگستری‌ها در خصوص وکیل برای کلاهبرداری در کرج، دعاوی تصرف است. این دعاوی با املاک مرتبط هستند.

8. بیمه و کلاهبرداری رایانه ای 

وکیل منتخب شما باید به طور تخصصی در حوزه جرائم کلاهبرداری تجربه کافی را داشته باشد.

 وکیل کلاهبرداری در تهران و وکیل کلاهبرداری در کرج در هیواد خدمات بی شماری را برای کمک به مشتریان خود ارائه می‌دهد. در دریافت راه حل موفقیت‌آمیز در مورد کلاهبرداری شمارا همراهی می‌کند. 

شماره تماس با گروه حقوقی هیواد:

۰۹۱۲۵۶۷۱۶۸۳
۰۹۱۲۱۳۲۱۰۲۳
۰۹۱۲۲۴۴۲۴۸۸

وکلای پایه یک دادگستری و متخصص هیواد در تلاش برای گسترش فرهنگ مشاوره قبل از انجام هر اقدامی حقوقی هستند. ما با ارائه ی راه­کار‌های صحیح حقوقی تبعات اقدامات نادرست را مرتفع نموده یا کاهش می‌دهیم. همچنین می‌توانید منافع حقوقی خود را افزون بدست آورید. وکیل کلاهبرداری در تهران و وکیل کلاهبرداری در کرج از گروه تخصصی هیواد آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند. لطفا برای کسب مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

هیواد را دنبال کنید

8 نظرات
 1. سلام با تشکر مطالب عالی بود

 2. با سلام مطالب در خصوص وکیل کلاهبرداری عالی بود ممنون

 3. سلام چقدر مطالبتون در خصوص ووکیل کلاهبرداری در کرج خوب بود مرسی واقعا

 4. سلام من از مشورت و همکاری وکیل کلاهبرداری در تهران از گروه هیواد کمک گرفتم واقعا پشتیبانیشون عالیه

پاسخ دهید

گروه حقوقی هیواد
Logo